FİRMA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Uzun yıllara dayanan deneyim, eksiksiz hizmet ve tam müşteri memnuniyeti.

FADA Mühendislik, endüstrinin birçok alanında, müşteri talepleri doğrultusunda, akülü transfer uygulamaları, hava yastıklı taşıyıcılar ve raylı taşıma sistemleri gibi çeşitli intralojistik projeleri gerçekleştiren, geçmiş tecrübelerini teknoloji ile birleştirerek geleceğe aktaran mühendislik ve makine imalat firmasıdır.

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak belirleyen Fada Mühendislik'in, ürün ve hizmetlerinin ana temaları üstün kalite ve sürdürülebilirliktir. 15 yıla varan tecrübeye sahip dinamik kadromuz, uzun ve güçlü ilişkiler içinde olduğumuz tedarikçilerimiz ve mükemmelliyetçi bakış açısına sahip kalite anlayışımız sayesinde, müşterilerine en üst düzeyde hizmet vererek, uzun vadeli ve güvenilir ilişkiler kurarız.

İnovasyon odaklı olma ve katma değer üretme tutkusuyla, müşterilerimizin verimliliğini arttırmak için ihtiyaçların belirlenmesinden ürün teslimine kadar, tüm süreçlerde uluslararası kalite standartlarında çözümler üreterek, büyük bir özveriyle çalışırız.

Bu ilkeler ışığında FADA Mühendislik, geçmişten günümüze kadar, onlarca projeye imza atarak, başta otomotiv ve lojistik sektörü olmak üzere, raylı sistemler, beyaz eşya, enerji, demir çelik, tersanecilik, alüminyum ve endüstriyel otomasyon gibi birçok farklı sektörde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir.

FADA Mühendislik, Elektrikli ve Akülü Transfer Arabaları, Raylı taşıma sistemleri, hava yastıklı taşıyıcılar ve kalıp taşıma arabaları gibi birçok konuda uzmanlaşmıştır ve geleceğe güvenle ilerlemektedir.

FİRMA
FİRMA

GELECEK

Ar-Ge ve İnovasyon Tutkusu

FADA olarak, geleceğe yönelik adımlarımızı, Ar-Ge ve inovasyon odaklı atıyoruz. Sürekli olarak yeni teknolojilere ve çözümlere odaklanarak endüstriyel taşımacılıkta ulusal ve uluslararası pazarda lider olmayı hedefliyoruz. Yük taşıma çözümlerimiz için Ar-Ge’ye yaptığımız yatırımlarla, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamayı ve sektördeki gelişmelere öncülük etmeyi amaçlıyoruz. İnovasyon tutkumuz, her yükü özel olarak ele almamıza ve geleceğin teknolojileriyle entegre çözümler üretmemizi sağlamaktadır.

Fada olarak, çalışanlarımızın yetkinliklerini sürekli olarak artırmak amacıyla etkin eğitimlere önem veriyoruz. Ulusal ve uluslararası standartları yakından takip ederek, çevre dostu ürünler geliştiriyor ve doğayı koruma çabamızı sürdürüyoruz. İş sağlığı ve güvenliği ilkemizden ödün vermeden güvenli bir çalışma ortamı oluşturuyor ve bu prensipleri sürekli olarak koruyup geliştiriyoruz.


KALİTE

Mükemmeliyetçi Bakış Açısı

FADA olarak, mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla çalışıyoruz. Endüstriyel taşımacılıkta mühendislik çözümlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmek için, tasarım, kalite ve üretim ekiplerimizle birlikte titizlikle çalışıyoruz. Tam müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyerek, her bir ürünümüzün kalite standartlarını tasarımından üretime kadar tüm süreçlerde en üst seviyede tutuyoruz. Bu sayede, farklı sektörlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş, güvenilir ve yüksek performanslı çözümler sunuyoruz. Süreçlerimizi her teslimatta en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

FADA, tam müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek ve hizmet standartlarını sürekli geliştirmeye odaklanarak, işletmelerin ihtiyaçlarına uygun, yüksek kalitede çözümler sunmaya devam etmektedir. Bu kapsamda sahip olduğumuz sertifikalarımız; CE, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2015, EN 3834-2, EN 1090’dır.

FİRMA

FİRMA
FİRMA
FİRMA
FİRMA
FİRMA
FİRMA
FİRMA
FİRMA

KARİYER

Teknoloji ve İnsan

Fada'da kariyer, insan odaklı bir perspektifle şekillenmektedir. Yenilikçi ve dinamik bir çalışma ortamında, çalışanlarımızın potansiyelini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için fırsatlar sunuyoruz. Ekip ruhuyla, birlikte çalışarak, her bir bireyin katkısını değerli kılmak ve kişisel gelişimlerini desteklemek için çaba gösteriyoruz.

Ekibimize Katılın;

Fada ailesine katılarak, kendinizi geliştirebileceğiniz, öğrenebileceğiniz ve yeni başarılara imza atabileceğiniz bir ortamda yer alabilirsiniz.

E-Mail: info@fada.com.tr
+90 549 674 10 30