Fada


FADA MÜHENDİSLİK, REMMERT’İN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLDU

FADA Mühendislik ve Remmert GmbH yeni bir iş ortaklığına imza attı. Bu anlaşma çerçevesinde Fada Mühendislik, Remmert'in Türkiye'deki tek yetkili temsilcisi olarak görev yapacak.

Ağır sanayi endüstrisine otonom taşıma araçları ve manuel transfer araçları tasarlayarak üreten FADA Mühendislik, sektöre girdiği 2021 yılından bu yana hızlı bir büyüme ivmesini yakalayarak yalnızca yerelde değil uluslararası pazarlarda da yüzde 50’lik bir ihracat oranına ulaşmasıyla sektörde adından söz ettiriyordu.

AS-RS SEKTÖRÜNDE REMMERT MARKASIYLA YOLA DEVAM EDİYORUZ

AGV üretiminin yanı sıra ASRS sektöründe de faaliyet gösteren FADA’nın gündemi Alman intralojistik şirketi Remmert ile gerçekleştirdiği iş birliği anlaşmasıyla hareketlendi. FADA Mühendislik ve Almanya merkezli Remmert GmbH arasında yeni bir iş ortaklığına imza attığını duyurdu. Gerçekleştirilen iş birliği, Türkiye'de endüstriyel otomasyon ve depolama sistemleri alanında önemli adımlar atmayı hedefleyen iki şirketin ortak vizyonda buluşmasıyla hayata geçirildi. Anlaşma neticesinde Fada Mühendislik, AGV üretimlerine kendi markasıyla devam edecek ancak ASRS sektöründe Remmert markasıyla faaliyet gösterecek.

İmzalanan anlaşma çerçevesinde Fada Mühendislik artık Remmert'in Türkiye'deki tek yetkili temsilcisi olarak görev yapacak ve Türkiye pazarında Remmert ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek. Hayata geçirilen iş birliği, Fada Mühendislik'in müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunma ve endüstriyel otomasyon alanında daha iyi hizmet verme kapasitesini artırma fırsatı sunuyor.

REMMERT SEKTÖRDE 75 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP

1945 yılında kurulan Remmert 75 yıllık deneyimiyle depolama sektörünün öncü firmaları arasında bulunuyor. Remmert'in üretmiş olduğu Otomatik Depolama Sistemleri (ASRS), endüstriyel tesislerde bulunan profiller, saclar, borular, paneller, ağır ve geometrik olarak zor parçaların, ergonomik, hassas ve güvenli bir şekilde depolanmasını sağlıyor. Modüler ve otomatik depolama sistemleri: Sac metal, uzun ürünler ve diğer ağır ve hacimli yükler için yüksek depolama kapasitesi ve verimli malzeme akışı sağlıyor. Remmert'in geliştirmiş olduğu Depo Yönetim Yazılımları ile de minimum iş gücü, maksimum verim ile ağır malzemelerin depolarda otomatik bir şekilde depolanmasında çözümler sunuyor.+90 549 674 10 30