Fada


WIN EURASIA 2024'e Genel Bakış

5-8 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen WIN EURASIA 2024, endüstriyel fuar dünyasında önemli bir yere sahiptir. 30. yılını kutlayan etkinlik, başlangıcından bu güne Avrasya'daki üretim sektörü liderlerinin buluşma noktası haline gelmiştir. Bu yıl ki etkinlikte, metal işleme, robotik, dijital üretim, elektronik, iç lojistik ve depo otomasyonu gibi birçok endüstriyel çözüm sergilendi. 

Sektör Liderlerinin Buluşma Noktası

Etkinlik, başta Avrupa ve diğer ülkelerden gelen endüstriyel çözüm üreticileri, karar vericiler ve potansiyel alıcılar için bir çekim merkezi haline geldi. Katılımcı sayısı genellikle 50.000'i aşan WIN EURASIA fuarı, yüksek nitelikli bir kitleye ev sahipliği yapmaktadır. Katılımcılar, bu platformda en son teknoloji ürünlerini sergileyip, stratejik ortaklıklar kurmaktadırlar ve üretimin geleceğini şekillendiren kişilerin konuşma yaptığı konferanslara katıldılar.

Fada'in Yenilikçi Çözümleri

Endüstriyel uygulamalar için karayolu dışı taşıma çözümlerinde önde gelen bir şirket olarak, WIN EURASIA 2024'te 5 tondan 250 tona kadar taşıma kapasitesine sahip transfer arabalarımızı tanıttık. Yüke özel taşıma çözümlerimiz, ARGE ve tam müşteri memnuniyeti hedefli çalışma prensibimizle, inovasyona olan bağlılığımızı vurguladık. Fada Genel Müdürü İsmail Akyüz, sektörün yüksek tonajlı taşıma çözümlerine olan ilgisini ve Türkiye'nin güçlü üretim sektörüne dikkat çekti. Fada olarak, ağır yüklerin taşınması için ileri teknoloji ekipmanların kullanımıyla, verimli üretim hatlarının kurulmasını ve genişletilmesini sağlayarak karayolu dışı taşıma operasyonlarında küresel bir oyuncu olmayı hedefliyoruz.

Fada: Karayolu Dışı Taşıma Çözümlerinde Uzman

FADA, ulusal ve uluslararası pazarda karayolu dışı taşıma operasyonlarını sunduğu yenilikçi, ağır malzeme taşıma çözümleri ile iç lojistik ve taşıma operasyonlarını yeniden şekillendirmeyi hedeflemektedir. Alanında uzman uluslararası ortakları ile farklı endüstriyel çözümleri bir çatı altında toplayarak, Türk imalat sektörü için kapsamlı çözümler sunmayı amaçlamaktadır. 

Öne Çıkan Başarılar

Sektörel Etki ve Katılım

WIN EURASIA 2024'ün başarısı, sosyal medyada ve katılımcılardan gelen olumlu geri bildirimlerle kanıtlanmıştır. Bu yılın katılım verileri henüz açıklanmamış olsa da, etkinlik yoğun ve hareketli geçti. Katılımcılar, ilgi çekici konferanslar, yenilikçi ürün lansmanları ve yenilikçi çözümler ile tanıştılar

Sonuç: Geleceğe Bakış

Fada’nın WIN EURASIA 2024'e katılımı, Türkiye ve yurtdışındaki üretim sektörünün gelişmesi konusundaki kararlılıklarını göstermektedir. Standımızı ziyaret eden ve bizimle etkileşime geçen herkese teşekkür ederiz. Ar-Ge’ye yaptığımız yatırımlarla, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamayı ve sektördeki gelişmelere öncülük etmeyi amaçlıyoruz. İnovasyon tutkumuz, her yükü özel olarak ele almamıza ve geleceğin teknolojileriyle entegre çözümler üretmemizi sağlamaktadır.

Mevcut çözümlerimiz ile ilgili videolarımızın yer aldığı Youtube Sayfamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Fada Youtube Sayfası+90 549 674 10 30